ВІДБУВСЯ ТУРНІР НА КУБОК ГОГОЛІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 27.06.2021 18:20

У День молоді в Устивиці відбувся турнір з міні-футболу на Кубок Гоголівського селищного голови, в якому взяло участь 5 команд. На урочистому відкритті змагань їх учасників та вболівальників привітав очільник громади Володимир Даценко. Ігри проходили у запеклій і безкомпромісній грі, а результат ми маємо неочікуваний, але приємний. Кубок Гоголівського селищного голови виборов ФК  «Михайлівка»! Вітаємо переможців! Так тримати! Почесне срібло дісталося ФК «Псел» Устивиця, третіми фінішував ФК «Гоголеве». Четвертим став ФК «Молодість» Устивиця, п’ятими завершили боротьбу футболісти ФК «Колос» Гоголеве.  Безліч приємних емоцій, трішки розчарування – все, як і має бути у спорті. Добре, що у Гоголівській селищній раді  організовують змагання, які об’єднують громаду. Без сумніву, нинішні – не останні. Тож вітаємо всіх їх учасників, бо всі ви – спортивні, активні і заслуговуєте на нашу повагу і наступні гучні перемоги!