У ГРОМАДІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ІВАНА КУПАЛА

Дата: 07.07.2021 09:39

Похожого Купальського вечора в Гоголевому, Устивиці, Михайлівці та Мар'янському відсвяткували Івана Купала. Лунали пісні, проводили конкурси, водили традиційні Купальські хороводи, дівчата плели із духмяних квітів та трав віночки, а хлопці стрибали через багаття. Місцеві аматори сцени створили своїм односельцям чудовий святковий настрій, за що їм та працівникам клубних закладів щира вдячність від земляків! А директор Михайлівського будинку культури Людмила Скиба висловлює велику подяку Григорію Сергійовичу Хану за кошти, виділені для придбання призів.

Нехай  цьогорічне свято Івана Купала запам'ятається його учасникам та глядачам на цілий рік, доки наші майстерні артисти не порадують нас диво-дійством на Івана Купала-2022.