ВІТАЄМО ВОЛОДИМИРА ЧИШКА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 14.07.2021 08:38

Керівництво та мешканці Гоголівської селищної ради щиро вітають з днем народження Володимира Володимировича Чишка - голову Великобагачанської організації ПП «Рідне місто», людину, котра турбується про розвиток культурного і духовного життя у нашій громаді, надає спонсорську допомогу закладам соціальної сфери, дбайливого господаря і мудрого товариша та порадника!

Від усієї душі бажаємо Вам на довгі-довгі роки міцного здоров’я, сонячного щастя, життєвого оптимізму та невичерпної енергії, успіхів у всіх Ваших добрих справах. Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена новими досягненнями і перемогами. Хай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Віримо, що яскраві промені Вашої енергії та благодатні зерна добрих справ, засіяні Вами, шановний Володимире Володимировичу,  зростатимуть щедрим урожаєм! Нехай доля береже Вас від негараздів та бід, додає сил та натхнення, дарує добробут і злагоду, щоб чаша Вашого життя по вінця повнилася щастям, благополуччям,  затишком і теплом. Хай Господь береже Вас і подарує многії і благії літа!

Бажаєм добра на життєвій стежині

І пригорщі повні здоров’я і сили,

В роботі досягнень і успіхів нових,

Оселю добробуту й злагоди повну!

В  роботі нехай Вам Господь помагає,

На щастя й здоров’я Вас благословляє!