ВІДБУВСЯ ТУРНІР ГРОМАДИ ІЗ ШАХІВ ТА ШАШОК

Дата: 20.07.2021 12:30

20 липня у Гоголівській громаді відзначили Міжнародний день шахів шахово-шашковим турніром, який відбувся на сцені глядацької зали будинку культури центральної садиби. На змагання прибули переможці сільських змагань із Михайлівки та Матяшівки, до них приєдналися й гоголяни -переможці селищного турніру.

Поєдинки проходили у напруженій і цікавій боротьбі, а перемогли, як і годиться, найсильніші.

Тож серед шахістів перемогу здобув Костянтин Монахов, з чим ми його і вітаємо. Срібло дісталося його гідному суперникові Анатолію Сидоренку.

Поміж шашкістів найсильнішим виявився Едуард Різун, друге місце виборола Катерина Філіпас, третім став Лавр Сабельніков, а четвертою фінішувала Поліна Сабельнікова.

Усіх переможців, призерів та учасників змагань привітав зі святом шахів селищний голова Володимир Даценко і вручив їм заслужені нагороди.

Вітаємо усіх шанувальників шахів та шашок зі святом, а учасникам сьогоднішніх змагань зичимо безліч наступних  перемог!