У ШКОЛУ ЗАВІТАЛА ДЕПУТАТ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Дата: 22.07.2021 09:27

21 липня в Устивицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів завітала депутат Полтавської обласної ради Оксана Винниченко. Директор навчального закладу Юрій Кальник показав депутатці приміщення школи,  ознайомив її із проблемами закладу та озвучив  плани із їх вирішення. Зокрема Оксана Винниченко та Юрій Кальник обговорили співпрацю, спрямовану на заміну у навчальному закладі вікон на металопластикові. Депутат обласної ради пообіцяла посприяти у вирішенні цього важливого для діяльності школи питання. Тож сподіватимемося на ще одне оновлення Устивицької ЗОШ, котру останнім часом не впізнати через стрімкі і постійні зміни на краще.