ВІДБУЛОСЯ ЗІБРАННЯ МЕШКАНЦІВ УСТИВИЦІ

Дата: 23.07.2021 15:21

Фото без опису23 липня в Устивиці відбулося ініційоване Гоголівським селищним головою зібрання громадян, на яке винесли єдине питання – незаконний забір фермеркою Світланою Колядою води із річки Вовнянки для поливу городини та непересічну подію цього тижня – напад на 11-му  полі на селищного голову, який протидіє знищенню малої річки. Зібрання відбулося на Устивицькому стадіоні, участь у ньому взяло близько двох сотень громадян, причому майже половина з них – привезені Світланою Колядою гоголяни, котрим сама проблема, винесена на обговорення, чужа і нецікава, а прибули вони в Устивицю з єдиною метою – підтримати свою землячку та не дати Володимирові Даценку провести цивілізоване  спілкування з односельцями. Дали змогу висловити свою позицію і очільнику громади , й  фермеру Коляді. Світлана Іванівна доводила свою правду- забір води вона веде правомірно, її підтримали Михайло Гречко та голова Асоціації фермерів Полтавщини Василь Бурлака. Селищний голова, присутні працівники апарату селищної ради та частина депутатів, зокрема Євгеній Цись і Володимир Табурець, доводили незаконність дій депутатки-фермера. Безглузді вигуки, звинувачення селищного голови в перевищенні своїх повноважень,  образи з боку колишнього очільника громади пана Оришича  Володимира Даценка та ведучої зборів Тамари Оришич, чергове вдосконалення депутатом Бужином  своїх блогерських вмінь, неможливість вести конструктивний діалог та заключне «Ганьба!» від  опонентів голови призвели до того, що зібрання завершилося нічим. Якщо опозиція вважає, що перемогла, то це не так, вона просто перекричала. Тож пропозиція Євгенія Цися стосовно довивчення проблемного питання – забору води з Вовнянки за наявності всіх дозвільних документів, наданих  Світланою Колядою депутатам, та консультаціями зі спеціалістамидля встановлення істини, власне і стало рішенням зібрання. Про результати дослідження проблеми громаді буде повідомлено на офіційному сайті Гоголівської селищної ради.