УКРАЇНСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ФОРУМ - МІСЦЕ ДЛЯ ЗНАЙОМСТВ, ПРИЄМНОГО СПІЛКУВАННЯ Й ОБМІНУ ДОСВІДОМ

Дата: 28.07.2021 10:14

У перший день ХVІ Українського Муніципального Форуму Гоголівський селищний голова Володимир Даценко  познайомився  із відомими політиками-очільниками великих міських громад та своїми колегами - сільськими, селищними та міськими головами.  Невимушене приємне спілкування, обмін досвідом роботи, мабуть, є найкориснішим, що привозять у громади із подібних зібрань їх учасники.

28 липня учасники Форуму знайомитимуться із перспективами й можливостями впровадження в Україні програми енергозбереження на досвіді Німеччини - темою цікавою й дуже актуальною в умовах децентралізації  в Україні. Тож зичимо учасникам зібрання знайти у почутих виступах доповідачів ідеї, прийнятні для втілення у життя в їх територіальних громадах.