ВІДБУДУВАЛИ ПІШОХІД ЧЕРЕЗ УСТИВИЦЬКИЙ СТАВОК

Дата: 30.07.2021 12:54

В Устивиці через сільський ставок є місток, місцеві називають його пішоходом.  Вже багато років час від часу з ним виникають проблеми: місток перебуває то в незадовільному, а той у жахливому стані. Причини – вік, погодній та людський фактори і, звичайно ж, доволі немала вартість його ремонту чи заміни. В останні кілька років пішохід знаходиться у жахливому стані, котрий є небезпечним для здоровя і життя людей, які по ньому проходять. Тож ще у 2019 році до участі у проєкті участі Полтавської області був надісланий проєкт побудови через Устивицький ставок нового пішохідного містка. Лідером проєкту був заявлений Олександр Онищенко. Та головне - проєкт потрапив до переможних.  Вартість його реалізації склала 164340  тисяч гривень, 82170 грн. з яких мало надійти з обласного бюджету, а 100000  грн. мусило поступити з бюджету сільської ради ( на той час Устивицької). Автори все добре розрахували, але ні вони, ні тодішня місцева влада, ані, як не дивно, компетентна конкурсна комісія чомусь не помітили відсутність у кошторисі витрат на розробку проєктно-кошторисної документації. А вона в результаті забрала чималеньку суму – 90 тисяч гривень. Тому у 2020 році після закінчення виборчої кампанії, вже аж під його завершення вдалося розпочати роботи з будівництва нового містка. Той відрізок, що встановили, - ото й усі гроші. А тим часом старий пішохід майже зовсім зруйнувався, тож керівництвом громади було вирішено встановити через ставок  на основі старого пішохода безпечний для пересування по ньому людей місток, що й було зроблено силами працівників благоустрою. Наразі ж місток цілком придатний для пересування по ньому пішоходів.