У ГОГОЛЕВОМУ ЛІКВІДОВУЮТЬ НАСЛІДКИ НЕГОДИ

Дата: 30.07.2021 12:59

У минулу п'ятницю працівники благоустрою, терцентру, навчальних закладів  та Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради ліквідовували наслідки негоди, що сталася напередодні увечері в Гоголевому. Там від буревію і зливи  постраждали покрівлі школи, будинку культури, приватних будівель, дощем вимило городину, пориви вітру поваляли  та понівечили десятки дерев., майже добу селище було місцями знеструмлене.

Ліквідатори наслідків стихії активно і згуртовано розпилювали звалені дерева та вивозили із вулиць, громадськимх місць і дворів, працівники терцентру рятували господи своїх підопічних,  лагодили дахи самотнім господарям. Добре, що на допомогу прийшов і місцевий фермер, голова СФГ "Меркурій"  Олександр Карпенко, надавши для вивезення сміття трактор з причіпом, за що йому доземний уклін від керівництва і мешканців громади.Протягом кількох днів мешканці Гоголевого впорядковували свої господи, а  з початком нового робочого тижня працівники благоустрою продовжуть прибирати селище від наслідків негоди. Збитків завдано чималих, та головне - вціліли всі люди, а з  рештою з часом впораємося.