КОМАНДА ГОГОЛІВСЬКОЇ ТГ ПЕРЕМОГЛА У СПАРТАКІАДІ СЕРЕД ГОЛІВ, ІХ ЗАСТУПНИКІВ, СТАРОСТ ТА ПРАЦІВНИКІВ ВИКОНАВЧИХ КОМІТЕТІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Дата: 13.08.2021 10:43
Кількість переглядів: 1990

12 серпня у Миргороді відбулася спартакіада серед  голів, їх заступників, старост і працівників виконавчих комітетів  територіальних громад Полтавщини, в якій взяла участь та здобула впевнену загальнокомандну перемогу команда Гоголівської територіальної громади. У змаганнях взяло участь 28 команд громад Полтавської області. Наші спортсмени продемонстрували вміння, витривалість, силу та наполегливість, і позитивний результат не забарився – наш Олександр Борідько виборов І місце із настільного тенісу, Ілля Марченко став другим у змаганнях із гирьового спорту, а Олена Кулумбегова завоювала «бронзу» із дарцу. Виправдали сподівання вболівальників і волейболісти: команда у складі Віталія Вільхового, Володимира Даценка, Антона Каплуна та Юрія Кальника виявилася найсильнішою і здобула заслужену перемогу у змаганнях. Браво, дорогі наші спортсмени! Так тримати! Вся громада пишається вами і вашими досягненнями, нових вам перемог!

Фото без опису??????Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису