16 СЕРПНЯ - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ НАШОГО КРАЯНИНА ДЕНИСА ЧАСОВОГО

Дата: 16.08.2021 15:43

Ніякі адміністративно-територіальні реформи не здатні зламати єдність мешканців Великобагачанського краю, бо  кожен із нас має друзів, колег, знайомих чи не в кожному населеному пункті колишнього нашого Великобагачанського району. Нині разом із усіма краянами ми маємо спільні радощі, біди і пам'ять.

16 серпня - День світлої пам'яті захисника України Дениса Вікторовича Часового з Радивонівки, який загинув на сході держави  у 2014 році. Ця втрата болить кожному краянину донині. Вічна пам'ять тобі, солдате...

Часовий Денис Вікторович народився 6 березня 1992 року у селі Радивонівка Великобагачанського району Полтавської області. Закінчив державний професійно-технічний навчальний заклад «Полтавське вище професійне училище ім. А.О.Чепіги» за спеціальністю «робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків».

У 80 окремій високомобільній десантній бригаді проходив військову службу за контрактом. Учасник антитерористичної операції на Сході України.

Загинув 16 серпня 2014 року в бою, поблизу села Красне Краснодонського району Луганської області під час виконання бойового завдання внаслідок обстрілу проросійськими найманцями з РСЗВ «Град».

Указом Президента України № 144/2015 від 14 березня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», Часовий Денис Вікторович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Сьогодні, 16 серпня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави та під час проведення міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки.

У заході взяли участь близькі та рідні загиблих героїв, представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, Генерального штабу ЗС України, представники МВС та ДСНС, військовослужбовці Київського гарнізону.