Про циркуляцію штаму «Дельта» збудника  COVID-19 в Полтавській області

Дата: 18.08.2021 11:41

Миргородський відокремлений підрозділ Державної установи «Полтавський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я  України» інформує Вас про те, що в роботі вірусологічної лабораторії Державної установи «Полтавський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» запроваджені нові методи, що дозволяють виявляти мутації геному, характерні для штаму Дельта збудника COVID-19 (штам, який викликає занепокоєння в усьому світі). При дослідженні виділених в лабораторії РНК збудника COVID-19, такі мутації визначені в більш ніж 30 зразках виділених від хворих з різних територій області (карта розподілу додається). Матеріал від хворих був відібраний з 06.08.21 по 10.08.21. Результати свідчать про циркуляцію (зараження) штамом «Дельта» на території області.

Штам коронавірусу SARS-CoV-2 «Дельта» заразніший за інші варіанти та спричиняє складніший перебіг COVID-19.

Всі вакцини від COVID-19 ефективні проти штаму «Дельта» та запобігають тяжкому перебігу хвороби, госпіталізації та смерті.

Детальнішу інформацію дивіться за посиланням: