ВІДБУВСЯ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.08.2021 18:10

22 серпня на стадіоні Устивицької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся футбольний турнір між командами Гоголівської громади, приурочений Дню Незалежності України. Відрадно, що участь у змаганнях взяли команди з усіх старостатів селищної ради та із самого Гоголевого. Матчі проходили у цікавій і безкомпромісній боротьбі, а перемогли найсильніші – футболісти ФК «Гоголеве ». Друге місце посів ФК «Псел», третіми фінішували футболісти ФК «Молодість» Устивиця.  Попри результати турніру, варто подякувати всім його учасникам за цікаву гру, майстерність та подарований глядачам гарний настрій у передсвятковий день. Переможцям вручили Кубок та грамоту, а призерам – грамоти. Шанувальники ж із нетерпінням чекають на наступні матчі за участю улюблених команд та футболістів-земляків.