ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 24.08.2021 17:18

У День 30-ї річниці Незалежності України в Гоголевому відбулися урочистості, присвячені цій знаменній даті. Біля будинку культури по обіді на святковий мітинг зібралися мешканці Гоголівської громади, яких  із Днем Незалежності нашої держави вітали секретар Гоголівської селищної ради Людмила Писаренко, голова Устивицької первинної ветеранської організації Віра Мирошніченко та захисник України, учасник АТО Ігор Федоряка.  Депутатам Гоголівської селищної ради Людмилі Писаренко та Євгенію Цисю селищний голова Володимир Даценко вручив Почесні грамоти. Всі запрошені до слова вітали земляків з великим державним святом, бажали їм миру, здоров’я і добра. До підніжжя пам’ятника Михайлові Грушевському поклали живі квіти.

По завершенню урочистого зібрання всіх присутніх запросили до глядацької зали будинку культури на святковий концерт «Танцюй, Україно!» за участю танцювальних колективів з Білоцерківки, Балюків, Скибівщини та нашого Гоголевого. На початку концертної програми присутніх на ній глядачів та учасників привітав з Днем Незалежності України  селищний голова Володимир Даценко, ведучі Світлана Каплун та Вікторія Марусенко знайомили глядачів зі світом танцю, а енергійні учасники танцювальних гуртів зачаровували  небаченою пластикою і точністю рухів, неймовірною чуттєвістю, дарували всім і кожному море позитивних емоцій. Глядачі дякували рясними оплесками маленьким танцюристам вихованцям дитсадка «Веселка», усім без винятку танцювальним колективам-учасникам концерту, особливо, мудрим, але активним аматорам територіального центру соціального обслуговування населення за неперевершену вокально-хореографічну композицію. Звісно, танцювальні номери  доповнювали її величністю піснею справжні майстри вокалу Костянтин Шиян та Наталія Лук’янець. Дякуємо всім організаторам та учасникам  урочистостей  і концерту з нагоди  30-річчя Незалежності України за подаровані миті гордості за свою державу та єднання зі світом загадкового і дивовижного танцю!

З Днем Незалежності України, Гоголівська громадо! Добра тобі і процвітання!