ПРОВЕЛИ НА ЗАСЛУЖЕНИЙ ВІДПОЧИНОК БАГАТОРІЧНОГО ДИРЕКТОРА ГОГОЛІВСЬКОЇ ШКОЛИ

Дата: 28.08.2021 10:22
Кількість переглядів: 1949

У п'ятницю, 27 серпня, у Гоголівській ЗОШ І-ІІІ ступенів провели на заслужений відпочинок багаторічного очільника навчального закладу Валерія Никифоровича Левченка. Цього дня він почув чимало теплих слів вдячності за сумлінну роботу від колег та керівників громади, отримав Подяку Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради та розкішний букет квітів. Сотням викпускників Гоголівської ЗОШ Валерій Никифорович запам'ятався дотепним, щирим, справедливим наставником, а колегам - керівником від Бога, на поради якого завжди чекатимуть вчителі його рідної школи. Здоров'я Вам, Валерію Никифоровичу, на многії і щасливії літа! Дякуємо за Ваш неоціненний внесок у розвиток освіти громади і краю!