РЕМОНТУЮТЬ АСФАЛЬТОВЕ ПОКРИТТЯ ПО ВУЛИЦІ ЦЕНТРАЛЬНІЙ В УСТИВИЦІ

Дата: 31.08.2021 20:14

Усіх без винятку мешканців Гоголівської громади турбує стан доріг як у самих населених пунктах, так і поза  їх межами. Звісно, ремонт асфальтового покриття  - річ дуже дороговартісна, однак починати з чогось потрібно. Тож керівництво громади  вирішило розпочати ремонт власними силами, залучивши для цього спонсорські кошти та працівників благоустрою. Завдяки небайдужим і щедрим спонсорам Григорію Сеню та Олександру Катруші, котрі придбали по 10 тон асфальту, Григорію Хану, який виділив для ремонту дороги транспорт, та вмілим працівникам благоустрою, сьогодні, 31 серпня,  проводилися ремонтні роботи в Устивиці по вулиці Центральній, а наступного дня за сприятливих погодних умов  вони будуть продовжені. Тепер автомобілістам, велосипедистам та пішоходам рухатися головною вулицею села буде безпечніше і приємніше. Щиро дякуємо за це Григорію Івановичу, Олександру Васильовичу, Григорію Сергійовичу та всім, хто доклав руки до доброї справи!