У ШКОЛАХ ГРОМАДИ ПРОЛУНАЛИ ПЕРШІ ДЗВОНИКИ

Дата: 01.09.2021 14:33

Сьогодні, 1 вересня, у трьох школах Гоголівської селищної ради, як і в усій Україні, пролунали перші дзвоники - яскраво і радісно відзначили День знань та початок нового навчального року. В Гоголевому школярів, вчителів та батьків вітали із знаменним днем Гоголівський селищний голова Володимир Даценко, депутат Полтавської обласної ради Олег Діденко, спеціаліст відділу освіти Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради Світлана Філіпас, очільник навчального закладу Роман Гавленко; в Матяшівці учні, їх батьки та вчителі приймали вітання від секретаря селищної ради Людмили Писаренко, директора школи Олександра Колодного, а в Устивицькій ЗОШ І-ІІІ на урочистостях були присутні та привітали причетних до навчально-виховного процесу  із Днем знань перший заступник селищного голови Лариса Онищенко, сам очільник громади Володимир Даценко, депутати Полтавської обласної ради Оксана Винниченко та Олег Діденко і, звичайно ж, директор школи Юрій Кальник.

Свята  видалися дзвінкими, веселими і барвистими від букетів осінніх квітів. Нехай навчальний рік, що розпочався, буде легким і цікавим, принесе багато задоволення учням від навчання, а педагогам – від роботи. Нехай всі учні і вчителі будуть здоровими, та забудуть про підступний коронавірус. Успішної мандрівки у країну Знань!