ВОЛЕЙБОЛІСТИ -ПРАЦІВНИКИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ГОГОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ У СКЛАДІ КОМАНДИ МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ - СЕРЕД ПРИЗЕРІВ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ

Дата: 03.09.2021 20:09

3 вересня у Полтаві на стадіоні "Динамо" відбулася обласна спартакіада серед працівників виконавчих комітетів,депутатів, керівників та старост громад районів Полтавщини.  Переможці попередніх  змагань з волейболу - команда Гоголівської селищної ради у складі голови громади Володимира Даценка, працівників виконавчого комітету Антона Каплуна, Віталія Вільхового, Юрія Кальника захищала честь Миргородського району, спільно з колегами з інших громад,  та здобули почесне третє місце. З успішним виступом вас, бронзові призери спартакіади! А Віталія Вільхового та Антона Каплуна запросили до участі у Всеукраїнських змаганнях у Чорноморську  у складі команди Полтавської області. Щиро зичимо нашим землякам наступних гучних перемог!