МЕШКАНЦІ ГОГОЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВСЕСВІТНЬОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ АКЦІЇ

Дата: 20.09.2021 10:59

Україна разом із мільйонами активістів всього світу вийшла на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», наші співвітчизники об’єдналися з мільйонами небайдужих заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття. Долучилися до цієї акції і працівники установ та організацій нашої громади, прибираючи навколишні території, паркові зони, дитячі майданчики, узбіччя доріг тощо.  Працівники Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради прибрали Липовий парк та дитячий майданчик біля будинку культури. При цьому вони покосили траву, прибрали її, позамітали доріжки, пообпилювали і побілили дерева, вивезли сміття транспортом, наданим КомСГП «Джерело». Парк Липовий набув охайного і привабливого вигляду, як і десятки майданчиків, парків, територій, на яких попрацювали учасники найбільшої Всесвітньої «World Cleanup Day», екологічної акції року  «World Cleanup Day». Тож мешканці Гоголівської громади зробили свій посильний внесок у порятунку нашої зеленої планети від сміття, за що їм шана і подяка.