ВІТАЄМО З ДНЕМ ВИЗВОЛЕННЯ ПОЛТАВЩИНИ!

Дата: 23.09.2021 08:20

Шановні мешканці Гоголівської територіальної громади!

Щиро вітаємо вас із знаменною датою в історії Полтавщини – Днем визволення її від фашистських загарбників!

Скільки б не минуло років від страшних кровопролитних воєнних подій, ми, нащадки воїнів-визволителів, дітей війни, тих, хто, не шкодуючи сил, відбудовував країну з руїн, не зітремо зі своєї пам’яті ваші бойові і трудові подвиги, ви  будете взірцями мужності  і героїзму для кожного із нас.

Доземний уклін усім нині живим захисникам батьківщини,  хто в роки Другої світової війни боронив рідну землю від лютого ворога, усім трудівникам тилу, хто тяжкою працею наближав бажану перемогу.

Низько схиляємо голови  перед світлою пам’яттю тих із них, хто відійшов за межу  вічності.

А всім мешканцям Гоголівської селищної ради зичу міцного здоров’я, злагоди в родинах, процвітання у громаді, миру в Україні!

Будьте всі щасливі, заможні, добрі і щирі душею!

З повагою, депутати, виконавчий комітет Гоголівської селищної ради та голова  громади Володимир ДАЦЕНКО.