ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ГРОМАДИ

Дата: 28.09.2021 12:24

26 вересня в Україні відзначили День дошкілля. Вересневої неділі працівників дошкільних навчальних закладів  вітали їх нинішні та колишні вихованці, їх батьки, друзі, знайомі, всі, хто шанує  і цінує нелегку працю  вихователів та всього персоналу закладів дошкільної освіти, хто щодня піклується про те щоб діти у дитсадочку почувалися затишно, були оточені любов’ю і турботою. А  наступного дня, в понеділок, перший заступник Гоголівського селищного голови Лариса Онищенко  привітала працівників Гоголівського ДНЗ «Веселка» із професійним святом та вручила Грамоти відділу освіти Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради за сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, вагомий внесок у справу навчання   та виховання підростаючого покоління і з нагоди Дня дошкілля  директору дитсадка Валентині Романюк, вихователям Наталії Чубик, Наталії Корж, Ользі Зеленковій, практичному психологу, вихователю-методисту  Наталії Шевченко, старшій медсестрі  Лідії Ріжко, помічникам вихователів Аллі Яворській, Тетяні Луценко,  машиністу з прання білизни Оксані Довжій та кухарям Світлані Адаменко і Тетяні Опацькій. Поміж працівників Устивицького ДНЗ «Ромашка» відзначили  його директора Аллу Горбаньову, помічників вихователів віру Бойко і Тетяну Лутай, кухаря Валентину Іваненко та завідуючу господарством Юлію Ніколаєву.  Дякуємо працівникам дошкільних закладів за їх невтомну і благородну працю! Здоров’я вам, наснаги і вдячних вихованців!