ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ БІБЛІОТЕК ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Дата: 30.09.2021 08:46

Шановні бібліотекарі книгозбірень Гоголівської селищної ради Наталіє Миколаївно Фесенко, Аню Михайлівно Бабич, Катерино Дмитрівно Шапран, Тетяно Василівно Горбань та Тетяно Миколаївно Бабенко!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!
Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є
ви, шановні бібліотекарі, – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і незвіданого. Саме ви допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.
Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі
!

З повагою депутати, колектив виконавчого комітету селищної ради та голова громади Володимир Даценко.