1 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ, ДЕНЬ ВЕТЕРАНА УКРАЇНИ

Дата: 01.10.2021 08:38

Шановні ветерани, усі мешканці поважного віку                                              Гоголівської громади!

Сьогодні у всьому світі відзначається Міжнародний день людей поважного віку, а в Україні – ще й  День ветерана.

Щиро вітаємо вас із цими святами!

Прийміть найкращі побажання міцного здоров’я, бадьорості духу, уваги і турботи рідних і близьких, родинного затишку. Нехай радують вас щодня і щохвилини  ваші діти й онуки, хай кожна мить  життя буде неповторною і надихає творити добрі справи.

Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, досвід та мудрість, за гідний приклад для наслідування.

Довгих і щасливих вам років життя, миру, добра і благополуччя!

З повагою депутати, колектив виконавчого комітету Гоголівської селищної ради та голова громади Володимир ДАЦЕНКО.