ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА СВЯТОЮ ПОКРОВОЮ

Дата: 13.10.2021 08:13

Шановні захисники України, всі  мешканці Гоголівської громади!

Щиро вітаю вас із  Днем Захисника України, Покровою Пресвятої Богородиці та  Днем Українського козацтва!

День Захисника України посів гідне місце серед найпочесніших державних свят. 14 жовтня ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання захисника України - єдиного для всіх: від сивочолих фронтовиків до учасників АТО. Це свято  об’єднує різні покоління, кожне з яких має своїх Героїв.
Славні  традиції пращурів-козаків продовжують патріоти Української держави, які сьогодні відстоюють незалежність держави  на східних рубежах.
За це їм низький уклін і особлива шана.

У цей день ми також схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх Героїв, які полягли в боротьбі за вільну, незалежну і нескорену Україну. Вічна пам’ять!

Від щирого серця бажаю захисникам України різних часів, їх родинам, усім землякам щастя, здоров’я, здагоди у родинах. Нехай це свято відважних і мужніх людей завжди буде мирним і радісним, а любов до України й людська шана надихають на нові здобутки і звершення!

У свято Покрови нехай Божа Матір буде прихильною до кожного з вас, кожної  родини, до нашої рідної України.

Слава захисникам України!

З повагою Володимир ДАЦЕНКО, Гоголівський селищний голова.