ЩИРО ВІТАЄМО МИХАЙЛА МИКОЛАЙОВИЧА КОСТЕНКА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 18.10.2021 10:10

18 жовтня святкує свій день народження шанована у громаді людина, колишній директор ПП «Агроцентр 2010», голова СФГ «ВСВ» Михайло Миколайович Костенко.

Селищний голова Володимир Даценко, колективи  виконавчого комітету  та депутатського корпусу Гоголівської селищної ради щиро вітають його з цим святом та щиро зичать доброго здоров’я, невичерпних сил та енергії, благополуччя, мудрості, з Божим благословенням  довгі роки у  плідній праці примножувати  добробут і злагоду у нашій громаді. Будьте щасливі, Михайле Миколайовичу, пишайтеся своїми здобутками і дружною родиною, нехай посилає Вам Бог довгі літа у щасті і здоров’ї!