ВІДБУВСЯ ЗАКЛЮЧНИЙ КОНЦЕРТ ПЕРЕМОЖЦІВ ТВОРЧИХ ОГЛЯДІВ КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ ГРОМАДИ

Дата: 25.10.2021 09:49

24 жовтня у глядацькій залі Гоголівського  будинку культури відбувся  заключний концерт переможців творчих  оглядів  клубних закладів  нашої громади «Ллється пісня від душі».  Увазі  компетентного журі на чолі з директором комунального закладу «Обласний центр народної творчості на культосвітньої роботи» Полтавської обласної ради  Дмитром Соколовим було запропоновано 29 різножанрових концертних номерів у виконанні аматорів сцени Гоголівського будинку культури, Устивицького, Матяшівського та Михайлівського СБК.  Члени журі і глядачі були у захваті від майстерності самодіяльних артистів: співаків, танцюристів і акторів. Дмитро Соколов зазначив, що  заключний концерт переможців творчих оглядів Гоголівської громади увійшов до низки кращих серед сорока громад Полтавщини та  відзначив високу виконавську майстерність учасників гурту «Древо життя» Гоголівського будинку культури. Учасників концерту вітав і селищний голова Володимир Даценко. Він щиро подякував працівникам культури та аматорам сцени громади за гарний настрій, подарований ними глядачам, за професіоналізм , майстерність, старанність і відданість справі.

Зазвичай 9 листопада, у професійне свято працівників культури та аматорів народної творчості, в Полтаві відбувається фінальний  обласний концерт переможців  творчих оглядів клубних закладів громад. Як буде цьогоріч через обставини, спричинені карантинними заходами, невідомо, та раптом цей концерт відбудеться, то у «Древа життя» є всі шанси потрапити до переліку його учасників.