В ГОГОЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ СТВОРЯТЬ ЦЕНТР ПМСД

Дата: 28.10.2021 16:05

28 жовтня Гоголівський селищний голова Володимир Даценко зі своїм першим заступником Ларисою Онищенко побували з робочим візитом у Білоцерківській сільській раді, де  цікавилися процесом створення у громаді центру первинної медико-санітарної допомоги. У Білоцерківській громаді цей заклад успішно  діє вже кілька місяців. За цей час помітні позитивні зміни у сільській медицині, адже суттєво покращилася  взаємодія закладів центру із органом місцевого самоврядування.  Загалом, від створення у Білоцерківській громаді власного центру ПМСД виграли всі – медики, бюджет громади і, звичайно, її мешканці. Тож голова Гоголівської ТГ Володимир Даценко, ознайомившись із досвідом сусідів, вирішив невідкладно запустити процес створення у  селищній раді  центру первинної медико-санітарної допомоги.