УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ ГОГОЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ В ІНФОРМАЦІЙНІЙ СЕСІЇ ПРО МОЖЛИВОСТІ ПІДТРИМКИ ГРОМАД ПРОЄКТОМ "PROSTO"

Дата: 03.11.2021 14:26

Сьогодні, 3 листопада, у Полтаві відбулася інформаційна сесія щодо можливостей підтримки громад Проєктом «PROSTO: Підтримка доступності послуг в Україні», в якій взяли участь Гоголівський селищний голова Володимир Даценко та начальник відділу реєстрації Наталія Хан.  Присутні на заході  отримали інформацію  про допомогу, яку може отримати громада, умови отримання цієї допомоги, ризики та виклики створення і модернізації центрів надання адміністративних послуг та покращення  надання послуг ЦНАПами. Проєкт «PROSTO» працює на місцевому та національному рівнях, особливий  акцент приділений налагодженню діалогів між населенням та керівництвом громад, запровадженні механізмів контролю і підзвітності місцевої влади.

У Гоголівській громаді  ЦНАП працює з початку вересня, тож на подібних заходах  є чому повчитися для вдосконалення його роботи, хоча вже чимало мешканців громади відчули переваги наявності центру надання адмінпослуг на території селищної ради, ще є широкий простір для розвитку його діяльності  у найближчому майбутньому.