У ГОГОЛЕВОМУ ВІДКРИЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКУ СТАНЦІЮ

Дата: 04.11.2021 13:54
Кількість переглядів: 2005

Сьогодні у цетральній садибі Гоголівської територіальної громади  урочисто відкрито сучасну поліцейську станцію.

У важливій непересічній події  взяли участь Гоголівський селищний голова Володимир Даценко, начальник УПД ГУНП в Полтавській області підполковник поліції Роман Ніколаєнко, начальник відділення поліції №3 Миргородського РВП ГУНП підполковник поліції Євгеній Сліпченко.

У  рамках реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади одним із напрямків, який нині впроваджується у громадах, є реалізація створення сучасних центрів безпеки, що дадуть ТГ можливість повноцінно убезпечити життя своїх мешканців.

Поліцейська станція обслуговуватиме територію Гоголівської селищної ради із населенням понад 5 тисяч осіб.

На поліцейській станції базуватиметься поліцейський  офіцер громади капітан поліції Олег Миколайович Бульвін, який для виконання своїх службових обов'язків забезпечений службовим автомобілем Renault Duster.

Після урочистого відкриття гості оглянули нове службове приміщення, де є робоча зона  та кімната відпочинку. У будівлі за рахунок місцевого бюджету зроблено ремонт та підведено всі комунікації.