У ТЕРЦЕНТРІ ПРОВЕЛИ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ СОЦІАЛЬНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата: 05.11.2021 09:33

У першу неділю листопада в Україні відзначають день соціального працівника – людей, які присвятили своє життя піклуванню про тих, хто потрапив у скрутну життєву ситуацію і край потребує допомоги і підтримки фахівця.

У п’ятницю працівників територіального центру із професійним святом від імені керівників громади та від себе особисто вітав директор закладу Олексій Зінченко. Він вручив грамоти територіального центру за сумлінну роботу та з нагоди професійного свята працівнику з комплексного обслуговування Василеві Сеню та перукарці Наталії Бублик,  а також грамоту Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради сестрі медичній терцентру Світлані Худолій та грамоту Миргородської районної ради Наталії Козачко.

Напередодні на урочистому зібранні з нагоди Дня соціального працівника директор терцентру привітав соцпрацівниць «ластівок» та відзначив Подякою територіального центру соцпрацівниць з Устивиці і Гоголевого Любов Животовську та Людмилу Поліщук.

Із професійним святом вас, соцпрацівники Гоголівської громади!