ВІТАЄМО ГОГОЛІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВУ З ЮВІЛЕЄМ!

Дата: 08.11.2021 08:28

Сьогодні святкує ювілейний день народження  Гоголівський  селищний голова Володимир Петрович Даценко!

Шановний Володимире Петровичу! Прийміть з нагоди ювілею найщиріші вітання від колективу працівників Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради, членів виконавчого комітету та депутатського корпусу!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, професійних успіхів, життєвої наснаги, оптимізму і відданого служіння на благо мешканців Гоголівської  громади, особистих досягнень, сімейного благополуччя, життєвих гараздів та добробуту!

Добро і щастя хай шле Вам доля, добрих і вірних друзів, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Зичимо, щоб і надалі Ваша наполеглива праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі внески у розвиток нашої громади, а успіхи йшли поряд з особистим щастям. Хай Вас завжди зігріває тепло людської подяки за добрі справи!

Божого благословення Вам на добрі задуми і звершення!