9 листопада - День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 08:58

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Гоголівської громади!

Щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Ваша професія - особлива, адже ви покликані дарувати радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне. Завдячуючи вам ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте нашу громаду, примножуєте її успіхи і досягнення.

Тож нехай ваш талант і старання й надалі сіють зерна добра у серцях краян та збагачують золоту криницю духовності нашого народу.

Бажаємо вам міцного здоров’я, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші плани та надії, кожен день буде світлим, сонячним  та дарує вам радість і натхнення, щире спілкування і життєві перемоги!

Зі святом!

З повагою, депутати, члени виконавчого комітету Гоголівської селищної ради та голова громади Володимир ДАЦЕНКО.