ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 19.11.2021 12:33

ШАНОВНІ АГРАРІЇ ГОГОЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ТА ВЕТЕРАНИ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА!

Від імені депутатського корпусу,  виконавчого комітету, від себе особисто  щиро вітаю вас  із  Днем працівників сільського господарства!

Це свято справжніх трудівників та дбайливих господарів, які щодня розумом, серцем, невтомними руками, зберігають багато століть нашу благодатну ниву. Кожен селянин – аграрій, бо турбується про клаптик благодатної землі, який  годує родину і створює загальний добробут краю. Висловлюю  шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу України  – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.

Щиро дякую вам, працівники та ветерани  сільського господарства, за любов до землі, мудрість і витримку.

У ці святкові дні зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, злагоди, гарної погоди і наснаги на нові звершення.

Хай не знають втоми ваші натруджені руки, нехай щедрою буде ваша життєва нива, а ваша праця  й надалі збагачують Україну та прославляють Гоголівську громаду!

З великою повагою, Гоголівський селищнийголова

Володимир ДАЦЕНКО.