У Полтаві працівників сільського господарства привітали з професійним святом

Дата: 19.11.2021 14:10

Фото без описуУ Полтаві працівників сільського господарства привітали з професійним святом.

За кілька днів до професійного свята працівникам сільського господарства Полтавщини вручили Почесні грамоти та вітальні листи.

Починаючи з 1993 року у третю неділю листопада відзначається професійне свято працівників сільського господарства — День сільського господарства. З цієї нагоди у залі Полтавської обласної філармонії відбулися урочистості, в яких взяли участь голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова облддержадміністрації Олег Синєгубов.

“Полтавщину справедливо називають агарною областю, лідером країни по збору зернових, кількості великої рогатої худоби, надою молока тощо. Можна перелічувати дуже велику кількість тих досягнень, які сьогодні досягли аграрії області. Це робить Полтавщину дійсно годівницею всієї країни. Ми можемо пишатися тим, що Полтавська область складає 5% земель господарського призначення всієї країни. 25% всього експорту товару йде саме з Полтавщини”, зазначив у своєму виступі очільник ОДА.

Працівникам сільського господарства області вручили Почесні грамотами Верховної Ради України, іменні вітальні листи Міністерства аграрної політики та продовольства України, грамоти Полтавської ОДА та подяки Полтавської обласної ради. Поміж відзначених і директор ТОВ «Агрокраїна 2021» Євгеній Дудка – орендар земель Гоголівської селищної ради.

Зі святом, аграрії!