У ГОГОЛЕВЕ ПРИБУВ ДРУГИЙ ТРАНШ ДОПОМОГИ ВІД НО "КЕНГУРУШ"

Дата: 27.11.2021 07:49

Нещодавно ми повідомляли про те, що   Гоголівський селищний голова Володимир Даценко привіз від некомерційної організації «Кенгуруш» гуманітарну допомогу малозабезпеченим і багатодітним  родинам громади. Тоді наші земляки отримали секонд-хенд - відмінної якості одяг, іграшки, предмети і засоби гігієни, продукти харчування. А  26 листопада у Гоголівську селищну раду прибув другий транш від «Кенгуруша». Цього разу привезли якісний вживаний одяг, іграшки, дитячі візочки, манежі . Все це  наступного тижня буде відправлене у старостати селищної ради. Про те, коли можна звертатися до старостатів за речами, діловоди і старости  оголосять додатково. Сподіваємося, прибулий одяг та інші дитячі речі допоможуть малозабезпеченим сім’ям зручно і сучасно вбрати дітей, розважити їх  та зекономити на цьому чималі кошти.

Щиро дякуємо працівникам НО «Кенгуруш» за небайдужість до нужденних співвітчизників, а орендарю земель Гоголівської селищної ради Євгенію Вікторовичу Дудці за організацію доставки гуманітарної допомоги зі столиці у Гоголеве.