ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДЕПУТАТА ГОГОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НАТАЛІЮ ІВАНІВНУ ЛУТАЙ!

Дата: 01.12.2021 09:01

Сьогодні святкує день народження депутат Гоголівської селищної ради Наталія Іванівна Лутай.

Шановна Наталіє Іванівно!

Прийміть найкращі побажання у  свій день народження!

Нехай Ваше життя тече, як повновода  ріка, нехай приємні новини роблять його кращим. Міцного здоров'я Вам і дорогим Вам людям! Бажаємо, щоб справи завжди йшли добре, успіх був легким і красивим, щоб високими були не тільки підсумки роботи, а й зарплата, щоб з серця виходило сяйво любові, а душа виливала щастя і ніжність! Нехай здійсниться все те, про що Ви мрієте! Всіх благ Вам, мирного неба над головою, достатку і благополуччя. Сонячної Вам сімейної погоди, удачі в усіх починаннях. Нехай Ваше життя буде довгим і казковим, нехай все у Вас ладиться, все Вам вдається!

З повагою, голова громади  Володимир Даценко, депутатський корпус та колектив виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.