Протягом минулого тижня фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини перевірили майже 700 об’єктів

Дата: 07.12.2021 09:46
Кількість переглядів: 240

 

Фото без опису

 

 

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області здійснюють контроль за виконанням обмежень, визначених постановою КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним погіршенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом» та постановами Головного державного санітарного лікаря України.

Спільно із органами влади та місцевого самоврядування, Національної  поліції фахівці Управління щоденно проводять перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами,  громадського харчуваннязакладів освіти та іншими об’єктами по виконанню встановлених карантинних заходів.

У період з 29.11.2021 р. по 05.12.2021р. фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області перевірили майже 700   об’єктів

Порушення протиепідемічних вимог встановили на 142 об’єктах. До порушників застосовувалися відповідні заходи реагування, зокрема,  надали 142 приписисклали  78 протоколів  про адміністративне правопорушення.

У 2  випадках щодо виявлених порушень інформувались органи місцевої влади, двох  випадках проінформовано органи поліції.

Зокрема,  спеціалісти  Служби перевірили:

290 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, порушення встановили на 69 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали 69 рекомендацій. Склали 37 протоколів про адмінправопорушення.

193 об’єкти торгівлі непродовольчими товарами, на 52 встановили порушення. Надали 52 рекомендації. Склали 28 протоколів про адмінправопорушення.

39 закладів громадського харчування, на 5 встановили порушення. Надали 5 рекомендацій. Склали 4 протоколи про адмінправопорушення.

34 перукарень та салонів краси, порушення протиепідемічних вимог встановили на 10 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали 10 рекомендацій. Склали 4 протоколи про адмінправопорушення;

Перевірили 34 дитячих дошкільних заклади, порушення дотримання протиепідемічних  вимог  не виявили.

Перевірили 33 освітніх заклади, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів виявили на 1 об’єкті. Склали 1 протокол про адмінправопорушення;

9 аптек, оптик, порушення протиепідемічних вимог встановили на 1 об’єкті.

1 вищий навчальний заклад, порушення протиепідемічних вимог не встановили.

4 об’єкти пасажирських перевезень, порушення протиепідемічних вимог встановили на 4 об’єктах. Склали 4 протоколи про адмінправопорушення;

8 інших об’єктів нагляду (об’єкти побутового обслуговування населення, адміністративні та офісні приміщення, заклади ветеринарної медицини, АЗС, поштові відділення, об’єкти водопостачання, банківські відділення, ломбарди тощо), порушення протиепідемічних вимог не встановили.

Перевірки тривають. Дотримуйтеся елементарних протиепідемічних заходів, піклуйтеся один про одного! Всім здоров’я!

 

За матеріалами Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано