Вітання з Днем місцевого самоврядування від ГО «Інститут Громадської Експертизи»

Дата: 07.12.2021 11:54

Шановні сільські, селищні та міські голови, депутати місцевих рад,

працівники органів місцевого самоврядування.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

День місцевого самоврядування - свято для кожної громади,  від найменшого села до найбільшого міста в Україні. Це реальний приклад народовладдя та можливість впливати на розв’язання проблем, брати участь в управлінні місцевими та державними справами.

День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, місцевих голів, депутатів місцевих рад, експертів і громадських активістів, які спільними зусиллями відповідають на сучасні виклики, упроваджують реформи, дбають про розвиток і зростання громад.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальна та активна громадська позиція стали визначальним внеском у розвиток громад і зміцнення нашої держави.

Від команди експертів ГО «Інститут Громадської Експертизи» бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, родинного затишку, мудрості, нових успіхів та здобутків у Вашій важливій роботі, здійснення всіх Ваших задумів!

Упевнені, що Ваш високий професіоналізм, вірність і відданість справі сприяють зростанню добробуту громадян і зміцненню української державності.

З повагою,

генеральний директор

ГО «Інститут Громадської Експертизи»                                                         Олексій Літвінов