Протягом минулого тижня фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини перевірили майже 600 об’єктів

Дата: 15.12.2021 09:27
Кількість переглядів: 241

Фото без опису

 

 

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області здійснюють контролю за виконанням обмежень, визначених постановою КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним погіршенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом» та постановами Головного державного санітарного лікаря України.

Спільно із органами влади та місцевого самоврядування, Національної  поліції фахівці Управління щоденно проводять перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами,  громадського харчуваннязакладів освіти та іншими об’єктами по виконанню встановлених карантинних заходів.

У період з 06.12.2021 р. по 12.12.2021р. Головним управлінням Держпродспоживслужби в Полтавській області перевірено  майже 600  об’єктів.

Порушення протиепідемічних вимог  встановлено  на 90  об’єктах. До порушників застосовувалися відповідні заходи реагування, зокрема, надано 90 приписів (пропозицій),  складено 56 протоколів  про адміністративне правопорушення.

 

Зокрема фахівці  перевірили:

221 об’єкт торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків), порушення встановили на 31 об’єкті. За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали 31 рекомендацію. Склали 23 протоколи про адмінправопорушення.

175 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, на 31 встановили порушення. Надали 31 рекомендацію. Склали 14 протоколів про адмінправопорушення.

31 заклад громадського харчування, на 12 встановили порушення. Надали 12 рекомендацій. Склали 9 протоколів про адмінправопорушення.

40 перукарень та салонів краси, порушення протиепідемічних вимог встановили на 6 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали 10 рекомендацій. Склали 4 протоколи про адмінправопорушення;

Перевірили 31 дитячий дошкільний заклад, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів не виявили.

Перевірили 24 освітні заклади, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів не виявили.

18 аптек, оптик, порушення протиепідемічних вимог не встановили.

2 вищих навчальних заклади, порушення протиепідемічних вимог не встановили.

8 об’єктів пасажирських перевезень, порушення протиепідемічних вимог встановили на 8 об’єктах (100%). Складено 6 протоколів про адмінправопорушення;

8 інших об’єкти нагляду (об’єкти побутового обслуговування населення, адміністративні та офісні приміщення, заклади ветеринарної медицини, АЗС, поштові відділення, об’єкти водопостачання, банківські відділення, ломбарди тощо, порушення протиепідемічних вимог встановили на 1 об’єкті.

Перевірки тривають. Дотримуйтеся елементарних протиепідемічних заходів, піклуйтеся один про одного! Всім здоров’я!

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано