ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата: 19.12.2021 08:36

Дорогі мешканці Гоголівської територіальної громади!

19 грудня ми відзначаємо одне з найрадісніших свят – День Святого Миколая. З самого дитинства і впродовж усього життя з цим святом пов`язують нас особливі переживання та приємні спогади, віра в добро та усілякі дива. Недарма ми звикли називати цього святого, улюбленця дорослих та дітей, Миколай – Чудотворець.

Кожен з нас знає про ті добрі справи, які  робив Миколай, допомагаючи бідним та знедоленим,  показуючи людям приклад християнського милосердя, скромності та щедрості.

Дорогі діти, шановні дорослі! Прийміть мої щирі  вітання з нагоди  цього чудового свята. Хай Святий Миколай почує Ваші щирі молитви та прохання, прочитає Ваші листи та допоможе здійснитися Вашим найкращим мріям та побажанням. Я бажаю Вам, здоров’я та достатку, щоб у вашому домі завжди панували мир та злагода. Даруйте свою любов один одному, творіть добро і будьте впевнені в тому, що воно повернеться до вас сторицею.

А ще вірте в чудо, і воно обов'язково збудеться!

З повагою Володимир ДАЦЕНКО,

Гоголівський селищний голова