Відбулася нарада за участю працівників клубних закладів громади

Дата: 29.12.2021 11:38

Відбулася нарада за участю працівників клубних закладів громади, де були підведені підсумки роботи за 2021 рік. На нараді були присутні директори, завідуючі, художні керівники клубних закладів громади та бібліотекарі. Особлива увага була приділена питанню подання клубними закладами річної звітності та планування роботи на 2022 рік.

По закінченню наради були вручені кожному учаснику та коликтиву дипломи за участь в обласному огляді художньої самодіяльності присвяченому 30-й річниці Незалежності України «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля».

Дякуємо нашим працівникам культури та учасникам аматорських колективів за вашу працю. Міцного вам здоров’я, нових ідей і творчого натхнення!!!