Глибоко сумуємо з приводу передчасної смерті колеги

Дата: 04.02.2022 16:14

3 лютого на 43 році життя обірвалося життя шанованої колеги і просто хорошої, чуйної людини – Тетяни Михайлівни Безуглої.

Звістка  про смерть Тетяни Михайлівни глибоким болем обізвалась у серцях тих, хто її знав, з ким дружила та хто працював разом з нею.

Нехай добрий, світлий спомин про Тетяну Михайлівну назавжди залишиться у серцях рідних, колег,  усіх, хто її знав, любив та шанував.

У нашій пам’яті Тетяна Михайлівна назавжди залишиться добрим другом, доброзичливою колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття чоловіку та донькам померлої. Віримо, що Господь прийме її світлу та щиру душу в Царство Небесне.

Вічна світла пам’ять нашій колезі і другу.