ГОГОЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА СПРОГНОЗУВАЛА ПОТРЕБУ У ЛІКАРЯХ НА 2022-Й І НАСТУПНІ РОКИ

Дата: 14.02.2022 11:58

У Гоголівській територіальній громаді працює дві амбулаторії загальної практики сімейної медицини, де пацієнтів обслуговують три висококваліфіковані сімейні лікарі. У 2022 році буде створено  КНП «Центр ПМСД Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради», одним із завдань якого є забезпечення медзакладів громади  лікарями  у  недалекому майбутньому. Керівництво селищної ради та директор центру ПМСД В’ячеслав Дорошенко наразі  приділяють цьому питанню велику увагу. На минулому тижні на запит Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА щодо формування на 2022 рік прогнозованої потреби у фахівцях  медичних спеціальностей із вищою освітою Гоголівська селищна рада направила замовлення на двох терапевтів та одного педіатра.  Зазначимо, що у 2022 році Полтавська медична стоматологічна академія випустить понад двісті спеціалістів, які навчаються на бюджетних місцях. Сподіваємося, що поміж них є й майбутні лікарі амбулаторій нашої громади. У свою чергу селищна рада бере на себе зобов’язання забезпечити молодих спеціалістів безоплатним користуванням житлом з усіма зручностями на термін не менший трьох років. Тож із великою надією чекатимемо на молодих лікарів, які стоятимуть  на сторожі  здоров’я і життя мешканців Гоголівської ТГ вже у найближчому майбутньому.