Щодо встановлення на фасадах житлових будинків адресних табличок з номером та назвою вулиці

Дата: 14.02.2022 14:20

Шановні жителі Гоголівськї громади!

У зв’язку з проведенням у 2022 році Всеукраїнського перепису населення, виконавчий комітет Гоголівської селищної ради звертається з проханням подбати про встановлення на фасадах житлових будинків адресних табличок з номером та назвою вулиці чи провулку.

Це дасть змогу знайти необхідну адресу не лише тому, хто проводитиме перепис населення, а й у разі потреби – бригаді швидкої допомоги, рятувальникам, працівникам поліції, тощо.

Також звертаємось до керівників установ та організацій, приватних підприємств та підприємців з проханням встановити таблички з номерами та назвами вулиць на фасадах приміщень.