Шановні пенсіонери с. Михайлівка!

Дата: 21.02.2022 12:15

23.02.2022 року з 9-00 до 12-00 год.

в приміщенні старостату с. Михайлівки Територіальний центр буде надавати перукарські послуги.

Послуги перукаря надаються на безоплатній основі.

На надання соціальних послуг в територіальному центрі мають право:

- громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ;

- громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім'ї.

При собі мати паспорт, індетифікаційний код, пенсійне посвідчення.