ГОГОЛІВСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ДОПОМОГУ У ВИГЛЯДІ МЕБЛІВ

Дата: 22.02.2022 16:53

21 лютого 2022 року Гоголівська громада отримала благодійну допомогу у вигляді меблів  від ТОВ Броварської меблевої фабрики «Дружба».
Отримати гуманітарну допомогу мали змогу сім’ї, які гостро її потребують. Це  малозабезпечені сім’ї, особи з інвалідністю, сім’ї, які перебувають в скрутних життєвих обставинах, загалом близько 20 сімей. Гуманітарна допомога включає в себе дивани, дивани-малютки, шафи, крісла. Подібна допомога не лише заощадить сімейний бюджет цих родин, але й додасть відчуття у тому, що вони не залишились наодинці зі своїми проблемами.
Завдяки міцній співпраці селищного голови ми маємо такі позитивні результати для нашої громади. Ця співпраця – відчутна підтримка нашої громади.
Велика вдячність ФОП Стойка В.І. за виділення транспорту для доставки гуманітарної допомоги.