ТЕРМІНОВО! ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Дата: 01.03.2022 13:54

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГОГОЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!
Сьогодні тисячі наших співвітчизників із територій, охоплених бойовими діями, потребують підтримки і допомоги.
 Ми щохвилини  мусимо бути готові прийняти біженців із гарячих точок  України  та надати їм тимчасовий прихисток, це наш громадянський  обов’язок і веління серця.
У нашій громаді ми вирішили  розташовувати постраждалих від бойових дій українців у школах і дитсадках Гоголевого та Устивиці.
Для створення необхідних умов для  проживання біженців  нам ТЕРМІНОВО у тимчасове користування потрібні ЛІЖКА, ПІДДОНИ, ЛЕЖАКИ, МАТРАЦИ, КОВДРИ, ПОДУШКИ ТА ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА.
Якщо у вас вдома є зайвими такі речі і ви  можете собі дозволити та згодні поділитися ними, прохання звозити і зносити їх у Гоголівську та Устивицьку школи.
Заздалегідь вдячні вам, шановні земляки, за небайдужість, співчуття до горя ближніх та щедрість!
Пам’ятаймо: Україна у нас єдина!