Передали майно у КНП "Центр ПМСД Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради"

Дата: 16.03.2022 16:51

З радісної звістки почався день 15 березня. Нарешті, за два роки  державного будівництва добудованої нової амбулаторії в смт. Гоголеве, її передають в комунальну власність виконавчого комітету Гоголівської селищної ради. Не все так бездоганно, гарно, як хотілося б. Створена комісія виїхала на територію та склала акт прийому - передачі на баланс «Будівництва амбулаторії по вул. С.Горєва в смт. Гоголеве Великобагачанського району Полтавської області.»  із зазначеними в нім недоліками та зауваженнями: відсутньою оргтехнікою та медобладнанням. З недоліків виявлено відсутність щитової комп’ютерної мережі, затікання одного приміщення проточною водою, тріщини на стінах до 1см., відсутність люку та сходів на горище, не проведені пуско-налагоджувальні роботи електрообладнання (це і вентиляція, і пожежна сигналізація, і кондиціонування, і опалення), також в приміщеннях санвузлів відсутня герметичність каналізації, відсутні вуглекислотні вогнегасники. Відсутнє майно згідно специфікації по обладнанню, а саме: комп’ютери з операційною системою 3 шт., столи канцелярські 7 шт., принтери-сканери лазерні 3 шт., шафа серверна настінна, шафи для одягу, тумби пересувні, шафи для зберігання лікарських засобів, які були передані на зберігання до Великобагачанської ПМСД. Також не передано медичний автомобіль, який належить до нової амбулаторії. Комісія прийняла рішення та зобов'язала департамент містобудування Полтавської ОДА усунути недоліки та зауваження до 1 квітня 2022року. Маємо надію, що все обладнання для кабінетів, лабораторії нової ПМСД знайдеться на зберіганні не пошкодженим та запрацює власна ПМСД для гоголівської громади по новому. Недоліки з ремонту, налагодження систем селищна рада проводитиме власними силами. Сподіваємося, що нова ПМСД, надаватиме нові послуги під мирним небом!