До уваги внутрішньо переміщених осіб на території Гоголівської громади!

Дата: 23.03.2022 10:37

Розпочався прийом заявок від переселенців для отримання щомісячної фінансової допомоги.

Після реєстрації заявок дорослі особи щомісяця отримуватимуть по 2000 грн, діти та особи з інвалідністю по 3000 грн.

Виплата допомоги здійснюватиметься через «Ощадбанк» на банківський рахунок (за стандартом IBAN), який отримувач вказуватиме у заяві на допомогу.

Щоб отримати допомогу потрібно стати на облік як внутрішньо-переміщена особа та отримати відповідну довідку, а згодом подати заяву на отримання допомоги на проживання.

Для заповнення всіх необхідних документів для отримання ДОВІДКИ як ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНА ОСОБА звертайтеся до відділу соціального захисту та відділу ЦНАП  Виконавчого комітету Гоголівської селищної ради.

При собі мати: паспорт, додаток 13 (за наявності), ідентифікаційний код, свідоцтво про народження (для дітей до 14 років).

Номери телефонів відповідальних осіб:

066-83-19-431 Антоніна Олексіївна

066-050-72-98 Марина Сергіївна

Також можна безкоштовно взяти для себе вже відсортовані вживані речі (одіяла, постільна білизна та ін.)

Графік роботи:

Понеділок – четвер з 08.00 до 17.00;

П’ятниця – з 8.00 до 15.45

вихідні - субота, неділя та святкові дні.

Також з цих питань можна звернутися до діловодів відповідних старостинських округів.