ЛІКВІДУВАЛИ СТИХІЙНЕ СМІТТЄЗВАЛИЩЕ

Дата: 01.04.2022 18:21

Однією з найболючіших тем в громаді є боротьба зі стихійними сміттєзвалищами. Сьогодні одне з них, що знаходиться в центральній садибі під назвою «Шанхаї» було вивезено комунальним підприємством «Джерело» та за підтримки голови  СФГ «ВСВ» Костенка М.М.   За що їм щиро вдячний.

Відтепер викидати сміття суворо заборонено!!! Це рішення погоджено з депутатами та попереджений офіцер громади щодо застосування штрафних санкцій. Наразі там встановлено інформаційну табличку про заборону вивезення сміття.

То ж, шановні жителі Гоголевого, прохаю поважати труд інших. Закликаю жителів укладати договора з комунальним підприємством на вивезення сміття.

Дотримуйтесь чистоти!

Разом до перемоги!

Все буде Україна!

З повагою селищний голова.